Sweatshirt Under Armour Qualifier Run 1/2 Zip
De Under Armour Qualifier Run 1/2 Zip is ontworpen voor vrouwen die lichtgewicht comfort en betrouwbare prestaties bij elke run willen. De aansluitende pasvorm volgt het lichaam voor een gestroomlijnde, sportieve uitstraling zonder beweging te beperken, terwijl de zachte stretchstof zich natuurlijk aan je pas aanpast. Dankzij 4-Way Stretch-technologie beweegt hij met je mee in alle richtingen, waardoor hij ideaal is voor dynamische trainingen en dagelijkse hardloopsessies.
Het ademende, functionele materiaal helpt je comfortabel te blijven, zelfs als het tempo omhoog gaat. Under Armour’s Moisture Transport System voert zweet efficiënt van de huid af en helpt de stof sneller drogen, zodat je langer fris blijft voelen. Het half-zip ontwerp maakt het gemakkelijk om de ventilatie aan te passen afhankelijk van het weer, en de hogere kraag biedt lichte bedekking wanneer je extra bescherming tegen de kou nodig hebt.
In een frisse lichtblauwe tint oogt deze runninglaag modern en makkelijk te combineren met de rest van je trainingsgarderobe. De polyester-elastaanmix combineert duurzaamheid, flexibiliteit en een soepel gevoel op de huid, waardoor dit item een veelzijdige keuze is voor koele ochtendruns, warming-ups en actieve dagen onderweg.
Under Armour Europe B.V., Stadionplein 10, 1076 Amsterdam - NL
https://privacy.underarmour.com/s/article/Contact-Us?language=en_US#:~:text=If%20you%20have%20any%20feedback,Terms%20and%20Conditions%20of%20Use%E2%80%9D
4-Way Stretch
Door de constructie van kleding met deze technologie kan het materiaal in alle vier de richtingen worden uitgerekt. Kleding met deze technologie ondersteunt volledige mobiliteit en voert vocht perfect af en droogt uit.
Moisture Transport System
Een speciale technologie die zweet van je lichaam naar de oppervlakte afvoert. Hierdoor droogt de kleding beter en blijf je zelf droog.
- U kunt producten tot 30 dagen retourneren.
- De goederen moeten in de originele staat, ongedragen en in de originele verpakking met originele labels zijn.
- Klant betaalt de verzendkosten.
- Het ruilen van goederen is niet mogelijk. Als je een andere maat of kleur nodig hebt, plaats dan een nieuwe bestelling.
- Als de goederen beschadigd of gebruikt zijn aangekomen, moet u onze klantenservice binnen 24 uur telefonisch of per e-mail op de hoogte stellen.
