T-shirt met lange mouwen Jako Longsleeve Run 2.0
Categorie: Heren hardloopshirts
€21,00 €14,40 inclusief BTW
Laatste laagste prijs:
€13,60
Unisex, Roze
Beoordelingen (4)
Onlangs bekeken producten
Introductie van de Longsleeve Run 2.0 van Jako, de perfecte mix van stijl, comfort en prestaties. Ontworpen als een unisex stuk, is dit lange mouw T-shirt ideaal voor zowel hardlopen als casual wear, waardoor het een veelzijdige aanvulling op je garderobe is.
Gemaakt van 100% polyester, zorgt de Longsleeve Run 2.0 voor ademend vermogen en comfort, zodat je koel en droog blijft tijdens je activiteiten. Het aansluitende ontwerp biedt een slanke silhouet, wat de mobiliteit en stijl verbetert, of je nu op de baan bent of geniet van een dagje uit.
De levendige roze kleur voegt een energieke flair toe, in lijn met de dynamische geest van de Summer Sale 2-collectie. Verhoog je sportkleding met dit ademende, functionele en stijlvolle lange mouw T-shirt, perfect voor elke actieve levensstijl.
Jako AG, Amtstrasse 82, 74673 Mulfingen - Hollenbach - DE
https://www.jako.com/de-de/service/contact/

Meer dan 16 jaar motiveren wij jou om te gaan lopen. Sneller. Met ons. Elke dag.