Hardloopschoen Craft Xplor
CRAFT Xplor
Paniekle hardloopschoen CRAFT Xplor is een hybride nieuwkomer die voortbouwt op onze zachtste en meest comfortabele schoen - de Craft Pacer. Met deze schoen aan je voeten kun je uitkijken naar nieuwe demping, een nieuw formaat en een nieuw loopgevoel.
Craft Xplor bouwt voort op hetzelfde fundament als de Pacer en biedt even ongecompromitteerde zachtheid en demping van de dempingslaag, zodat je tijdens het hardlopen voelt als in katoen. Het verschil ligt in een agressiever patroon en een steviger bovenwerk.
Xplor is een hybride schoen die thuis is op asfalt, maar ook niet bang is voor een lichte trail. Het loopvlak is afkomstig van het legendarische merk Vittoria, dat behoort tot de meest gerespecteerde fabrikanten van fietsschuim- en plakklevers ter wereld. Absolute grip op droog en nat is zo vanzelfsprekend bij Craft Xplor.
Het bovenwerk bevat enkele slim geplaatste verstevigingen die stabiliteit bieden die nodig is voor hardlopen op terrein en tegelijkertijd het totale comfort van de schoen niet verminderen.
Xplor zal je verrassen door laag gewicht, hoog comfort en veel dynamiek dankzij het gebruikte schuim PX met uitstekende energieterugwinning. Het meeste past deze hybride schoen bij het klimmen van vrije kilometers, maar hij faalt niet bij snel trainen.
Verschil hiel/tenen: 6 mm
Gewicht: 300 g
Neutrale loopdemping
New Wave GmbH, Geigelsteinstrasse 10, 83080 Oberaudorf - DE
https://www.newwave-germany.de/kontakt/
- U kunt producten tot 30 dagen retourneren.
- De goederen moeten in de originele staat, ongedragen en in de originele verpakking met originele labels zijn.
- Klant betaalt de verzendkosten.
- Het ruilen van goederen is niet mogelijk. Als je een andere maat of kleur nodig hebt, plaats dan een nieuwe bestelling.
- Als de goederen beschadigd of gebruikt zijn aangekomen, moet u onze klantenservice binnen 24 uur telefonisch of per e-mail op de hoogte stellen.

42 43 43½ 44 44½ 45
36 36⅔ 37⅓ 38 38⅔ 40 40⅔ 41⅓ 42
M/L