Hardloopschoen Asics GEL-NIMBUS 25
ASICS GEL-Nimbus 25
De ASICS GEL-Nimbus 25 hardloopschoenen laten je de zachtheid en het comfort van hardlopen ervaren alsof je op de wolken zweeft. De nieuwe materialen die in dit model zijn gebruikt, helpen om een zachtere en soepelere hardloopervaring te creëren.
Het ademende, zachte gebreide bovenwerk wikkelt zich comfortabel rond je voet, zodat je in maximaal comfort kunt genieten van je run. Een verbeterd hielkraagontwerp voor meer flexibiliteit, geeft je een betere pasvorm rond de enkel.
De tussenzool is voorzien van de beste dempingstechnologie die deze serie te bieden heeft. De nieuwe, nog betere gel (bevindt zich onder de hiel), PUREGEL™ geeft je de beste demping en schokabsorptie wanneer je stapt, zodat je de zachtheid voelt bij elke stap.
Het FF BLAST™ PLUS ECO-tussenzoolschuim helpt de voetstap te dempen terwijl het je energie herstelt en je voortstuwt. Bovendien is het verbeterd met een Bio-component, zodat het minder impact heeft op het milieu.
Tot 75% van de basismaterialen van het bovenwerk zijn gemaakt van gerecyclede materialen om afval en koolstofemissies te verminderen.
De inlegzolen zijn geverfd met een technologie die het waterverbruik tot 33% vermindert en de hoeveelheid koolstof die wordt geproduceerd tot 45% vermindert in vergelijking met conventionele verftechnologie.
OrthoLite™ X-55 voering voor maximaal comfort.
Reflecterende details zorgen ervoor dat je ook bij weinig licht zichtbaar bent.
De duurzame AHAR™ rubberen buitenzool geeft je perfecte grip op de weg.
Hiel/teen verschil: 8 mm
Gewicht: 299 gram
Neutraal loopvlak
Asics Europe B. V., Hansemannstrasse 2, 41468 Neuss - DE
https://www.asics.com/at/de-at/contact-us/contact-us.html
AHAR
Het rubber dat op de meest intensief gebruikte delen van de zool zit, verlengt de levensduur van de schoen en zorgt voor goede grip op externe oppervlakken.
PureGEL™
FF BLAST™ PLUS
- U kunt producten tot 30 dagen retourneren.
- De goederen moeten in de originele staat, ongedragen en in de originele verpakking met originele labels zijn.
- Klant betaalt de verzendkosten.
- Het ruilen van goederen is niet mogelijk. Als je een andere maat of kleur nodig hebt, plaats dan een nieuwe bestelling.
- Als de goederen beschadigd of gebruikt zijn aangekomen, moet u onze klantenservice binnen 24 uur telefonisch of per e-mail op de hoogte stellen.









