Hardloopschoen adidas 4DFWD 2 W
adidas 4DFWD 2 vernieuwt voorwaartse beweging door de unieke, baanbrekende innovatie van een 3D-geprinte middenzool te combineren met een nieuwe constructie voor het bovenwerk en een Continental-loopzool voor extra grip. Bij elke stap wordt de gerasterde adidas 4DFWD 2-middenzool naar voren toe samengedrukt, wat remmende krachten vermindert en de energie van de impact omzet in een voorwaartse beweging. Het resultaat is een soepele hardloopervaring met stappen die minder bonken op het asfalt. De loopzool van stroef Continental-rubber biedt grip op natte en droge ondergronden om je in alle omstandigheden aan het lopen te houden, en het adidas PRIMEKNIT+-bovenwerk omsluit de voet met een nieuwe pasvorm die beweging verbetert. Het bovenwerk bestaat voor ten minste 50% uit verschillende gerecyclede materialen. Dit product vertegenwoordigt slechts één van onze oplossingen om plastic afval te verminderen.
adidas AG, Adi-Dassler-Strasse 1, 91074 Herzogenaurach - DE
https://www.adidas.com/us/help
Continental™
Een speciaal type zool dat zeer duurzaam is en maximale grip geeft op zowel droge als natte oppervlakken.
Primeknit
Een bovendeel dat zorgvuldig is vervaardigd om op natuurlijke wijze met de voet mee te rekken tijdens het hardlopen. Hierdoor biedt het meer comfort en vermindert het irritatie dan andere soorten bovendeel.
- U kunt producten tot 30 dagen retourneren.
- De goederen moeten in de originele staat, ongedragen en in de originele verpakking met originele labels zijn.
- Klant betaalt de verzendkosten.
- Het ruilen van goederen is niet mogelijk. Als je een andere maat of kleur nodig hebt, plaats dan een nieuwe bestelling.
- Als de goederen beschadigd of gebruikt zijn aangekomen, moet u onze klantenservice binnen 24 uur telefonisch of per e-mail op de hoogte stellen.
